Oszczędzaj czas i pieniądze

W pełni zautomatyzowana i inteligentna instalacja to nie tylko inwestycja w komfort, ale również inwestycja w Twoje oszczędności co pośrednio jest krokiem w kierunku ochrony środowiska.

Co zyskujesz?

 

Light_bulb_iconNawet o 30% mniejsze rachunki za prąd. Już nie musisz pamiętać o gaszeniu światła kiedy wychodzisz z pomieszczenia. Twój inteligentny dom może zrobić to za Ciebie. Ponadto, kiedy wychodzisz z domu odłączy takie urządzenia jak ładowarki, komputery, DVD, Tuner TV, etc. które mimo że w trybie Stand-by, to nadal pobierają energię elektryczną.


heating_small_and_cooling_iconNawet o 25% mniejsze rachunki za ogrzewanie. Utrzymuj stałą temperaturę w pomieszczeniach Twojego domu w wyznaczonych porach dnia. Kiedy wracasz z pracy do domu, system odpowiednio wcześniej włączy ogrzewanie, żeby dostosować komfortową temperaturę na Twój powrót.

 


repairNasz system samodzielnie wykryje awarię instalacji elektrycznej czy hydraulicznej. Zawiadomi Cię o tym poprzez wiadomość SMS lub e-mail, jednocznieśnie zamykając uszkodzone dopływy, celem uniknięcia większych uszkodzeń.

 


Arrow backPowrót do strony głównej